Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brady, Kathryn A    13 Sayville-Bayport-SC  2:22.59    2:19.41         16  
                  31.67     1:06.71 (35.04)     1:48.10 (41.39)     2:19.41 (31.31)
  2 French, Isabelle J  16 Harborfields         2:20.17    2:20.84         13  
                  29.88     1:05.47 (35.59)     1:48.66 (43.19)     2:20.84 (32.18)
  3 Crane, Rachel A     17 Stonybrook           2:25.84    2:21.70         12  
                  30.16     1:02.86 (32.70)     1:46.69 (43.83)     2:21.70 (35.01)
  4 Zhu, Sydney         16 Hauppauge            2:34.37    2:28.98         11  
                  31.70     1:10.76 (39.06)     1:52.78 (42.02)     2:28.98 (36.20)
  5 Service, Amanda K   16 Harborfields         2:35.41    2:31.71         10  
                  30.46     1:09.53 (39.07)     1:54.62 (45.09)     2:31.71 (37.09)
  6 Cody, Rachel A      17 Sayville-Bayport-SC  2:34.90    2:32.88          9  
                  33.24     1:12.96 (39.72)     1:59.34 (46.38)     2:32.88 (33.54)
  7 Brown, Caroline     14 East Hampton         2:36.27    2:34.57          7  
                  32.35     1:10.42 (38.07)     1:59.32 (48.90)     2:34.57 (35.25)
  8 Swanson, Isabella   17 East Hampton         2:27.88    2:34.71          5  
                  32.23     1:10.13 (37.90)     2:00.32 (50.19)     2:34.71 (34.39)
  9 Kanaley, Jaclyn E   15 Sayville-Bayport-SC  2:32.87    2:35.26          4  
                  34.49     1:11.62 (37.13)     1:59.73 (48.11)     2:35.26 (35.53)
 10 Knutson, Sophia N   13 Harborfields         2:34.73    2:37.02          3  
                  33.70     1:11.75 (38.05)     2:00.10 (48.35)     2:37.02 (36.92)
 11 Ingrassia, Daniell  13 Hauppauge                 NT    2:52.62          2  
                  35.08     1:19.65 (44.57)     2:11.28 (51.63)     2:52.62 (41.34)
 12 Brenner, Sarah         West Babylon         2:45.60    2:56.84          1  
                  40.06     1:24.42 (44.36)   2:56.84 (1:32.42)                    
 13 Abety, Kaitlyn K    15 Hauppauge                 NT    3:06.69        
                  41.83     1:30.49 (48.66)     2:26.32 (55.83)     3:06.69 (40.37)
 14 Trzonkowska, Pauli     West Babylon         3:28.36    3:27.99        
                  45.05     1:42.24 (57.19)   2:42.24 (1:00.00)     3:27.99 (45.75)
 -- Bailey-Williams, K  14 East Hampton         2:29.13         DQ        
                  31.70     1:09.72 (38.02)     1:54.04 (44.32)          DQ (33.94)